O NAS

Wiemy jak ważna jest prawidłowa diagnostyka i skuteczne leczenie w przypadku wszelkiego rodzaju schorzeń.

Specjalistyczne centrum medycznym FizjoSportMed, zostało założone ponad 10 lat temu i od tego czasu systematycznie się rozwijamy aby zapewnić Pacjentom kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie, zatrudniamy zespół ponad 40 specjalistów i posiadamy już ponad 40 000 zadowolonych pacjentów. 

Oferujemy szeroki zakres usług od fizjoterapii po kardiologię, psychoterapię, uroginekologię, neurologię, ortopedię, endokrynologię, osteopatię, a także trening medyczny, personalny. FSM jest miejscem skoncentrowanym na Twoim zdrowiu.

1. Nasza oferta rehabilitacji pooperacyjnej pozwoli Ci wrócić do pełnej sprawności i sprawić, że codzienne czynności staną się łatwiejsze. Wykorzystując innowacyjne metody terapii manualnej, masażu, fizykoterapii i treningu medycznego, nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci przywrócić normalny zakres ruchu, zredukować ból i przywrócić pełny zakres funkcji ciała.

2. Ponad 10 lat doświadczenia i szeroki wachlarz usług medycznych, FSM jest idealnym miejscem, w którym Twoje zdrowie jest na pierwszym miejscu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rehabilitacji pooperacyjnej, terapii manualnej, fizykoterapii czy specjalistycznej konsultacji, nasi specjaliści są gotowi zapewnić Ci indywidualną opiekę i kompleksową terapię.

3. W centrum FSM znajdziesz doskonale wyposażone sale rehabilitacyjne o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, w tym 16 gabinetów i 200 metrów kwadratowych salę rehabilitacji. Zespół specjalistów skupia się na dostarczeniu Ci najwyższej jakości opieki medycznej, dbając o indywidualizację i skuteczność terapii.

4. Centrum medyczne FSM jest wyposażenie w nowoczesny sprzęt. Wykorzystujemy między innymi ultrasonografię (USG), elektrokardiografię (EKG), okluzję (BFR) oraz platformy do testów diagnostycznych. Pozwala to dokładnie ocenić Twoje zdrowie i zastosować odpowiednie metody leczenia.

Nasz zespół ponad 40 specjalistów pracuje interdyscyplinarnie, by dostarczyć Ci usług najwyższej jakości.

1. Doświadczona kadra medyczna, składająca się z wykwalifikowanych i zaangażowanych lekarzy oraz fizjoterapeutów, zapewnia Ci kompleksową opiekę medyczną. Nasze metody terapeutyczne są nowoczesne i oparte na aktualnej wiedzy naukowej, aby zapewnić najlepsze rezultaty.

2. Nasze usługi są dostępne dla osób w każdym wieku – zarówno dzieci, jak i dorosłych i seniorów. Nasz zespół specjalistów, składający się z wykwalifikowanych lekarzy i fizjoterapeutów, doskonale rozumie różnice w leczeniu między tymi grupami wiekowymi i jest w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb pacjenta

Jeśli szukasz kompleksowej i wysokiej jakości opieki medycznej, skorzystaj z usług centrum medycznego FSM.

Zaufaj naszemu 10-letniemu doświadczeniu, kompleksowej gamie usług medycznych i zespołowi kompetentnych specjalistów, którzy pracują dla Twojego zdrowia. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wizytę! lepszego zdrowia i kondycji już dziś!